Karavan Sahibi

Çıkış

Karavan360 Nedir?

Karavan360, karavan kiralamak isteyen kişilerle karavan sahibi kişi veya firmaları bir araya getirerek uçtan uca, güvenilir ve hızlı karavan kiralama deneyimi sunar. Karavan360, güvenilir yazılım altyapısı ve güçlü pazarlama çalışmaları ile Türkiye’nin en büyük karavan kiralama pazar yeri olmaya hazırlanıyor.

Karavan360 ile Türkiye’nin her yerinde Motokaravan, Çekme karavan, Vintage karavanlar gibi pek çok türde karavanı kiralayabilir ayrıca Sabit karavan olan Tiny house gibi benzersiz yerlerde konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Karavan Sahiplerine Faydaları

Eğer karavan sahibi iseniz platformda ücretsiz ilan oluşturabilir ve yılda 70 bin TL'ye varan ek kazançlar elde edebilirsiniz.

Pazarda Lider Konumlanma

Araçlarınız mümkün olduğunca çok sayıda karavan kamp tatili yapmak isteyen kişilerin karşısına çıkar.

Ücretsiz İlan

Araçlarınıza Karavan360’da ilan oluşturmak tamamen ücretsizdir. Sadece rezervasyon talebi aldığınızda komisyon kesilir.

Ücretsiz Destek

Karavan360 ekibinden size özel temsilci atanır ve sürekli irtibatta olursunuz.

Ödemelerinizi Hemen Alın

Rezervasyon ücreti, karavanınızı müşterinize teslim ettikten sonraki ilk iş günü hesabınıza yatırılır.

Kontrol Sende

Karavanınızı istediğiniz şartlarda ve koşullarda kiralayın. İstediğiniz fiyatı belirleyebilir, istediğiniz zaman panelinizdeki takvim üzerinden karavanınızı kiralamaya kapatıp açabilirsiniz

Doğrulanmış Profil

Misafir doğrulamamız, karavanınızın emin ellerde olmasını sağlar.

Süreç Nasıl İşliyor?

Eğer karavan sahibi iseniz platformda ücretsiz ilan oluşturabilir ve yılda 70 bin TL'ye varan ek kazançlar elde edebilirsiniz.

1

İlan Oluştur

Karavan360 kayıt ve ilanını detaylı bir şekilde oluştur. Müsait tarihlerini takvimde işaretle. İlanın onaylandıktan sonra biz SEO, SEM, Sosyal Medya çalışmaları ve Influencer çalışmaları ile ilanınızın öne çıkmasını sağlayacağız.

2

Rezervasyonları Yönet

Gelen rezervasyonlardan misafirlerin profilini ve rezervasyon detaylarını incele ve onayla. Senin için hazırladığımız rehber ve kontrol listelerini indir.

3

Teslim Et

Karavanını teslim edeceğin gün geldiğinde tüm temizlik ve bakımlarını yaptığından emin ol. Daha önceden hazırladığın sözleşmeyi imzalat (örnek sözleşme) ve küçük bir karavan kullanma eğitimi ver.

4

Ödemeni Al

Karavanını teslim ettikten sonraki ilk iş gücü kiralama bedelin hesabına yatar. Tüm süreçleri panelinden takip edebilirsin. (Karavan360 kiralama bedeli üzerinden %20 hizmet bedeli kesintisi yapar)

5

Teslim Al

Karavanın dönüş günü tüm kontrolleri yap ve eksik bir şey olmadığından emin olunca teslim al.

Partner Ön Başvuru Formu