Tiny House Background

Karavan360 Nedir?

Karavan360, karavan kültürünü ülkemizde yaymak ve karavanı herkes için ulaşılabilir kılma hayaliyle kurulmuş bir çevrimiçi karavan kiralama pazaryeri olup bu sayede tarafları bir araya getirir.
Bu yeni nesil karavan kiralama platformu ile binlerce karavan arasından seçim yaparak Türkiye’nin onlarca şehrinden çevrimiçi motokaravan, çekme karavan, tiny house gibi birçok farklı konaklama seçeneğini kiralamak artık mümkün.

Karavan360, karavan sahipleri ile karavan kiralamak isteyen kişileri bir araya getirerek; kolay, hızlı ve güvenli kiralama yapılmasını sağlar. Karavan sahipleri için karavanlarının kullanılmadığı her gün mali avantajlar yaratırken; karavan, kitap, kahve hayali kuranlar için o günleri büyülü anlara dönüştürür.

Karavan360, karavanları güzel anılar biriktirecek olan maceraperestlerle buluşturan hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmayı ve Türkiye için karavan sektöründeki problemleri çözerek kendi karavanlarından gelir elde etmek isteyenlere bir pazaryeri oluşturmayı amaçladı.
Motokaravan
Çekme Karavan
Tiny House

Konforlu ve Ferah Motokaravanlar!

Motokaravan; araba, minibüs, otobüs, kamyon gibi motorlu taşıtların dönüştürülmesi ve içerisine yaşam modüllerinin eklenmesiyle ortaya çıkan karavan türüdür. Türkiye’de en fazla bulunan karavan türü olan motokaravanlar genellikle karavan sahiplerinin el emeği ve zevkleriyle dizayn edilmiştir.

Konforlu ve ferah yüzlerce motokaravanı Karavan360 ile Türkiye’nin her yerinde kiralayabilir ve eşsiz manzaralara doğru seyahate başlayabilirsiniz.
En Geniş Seçenekler
Campervan, Yarı Alkovenli, Alkovenli ve daha birçok türde onlarca motokaravana tek tıkla ulaşın! Ayrıca sunulan opsiyonlar ve ek hizmetler ile seyahatinizi kişiselleştirin ve keyfini çıkarın.
Sorunsuz Kiralama Deneyimi
Motokaravan kiralama deneyiminizi sorunsuz hale getirmek için eğitici rehberler sunuyoruz. Değerlendirme sistemi ile karavan sahipleri ve misafirleri değerlendiriyor, oluşabilecek tüm sorunları çözmek için 7/24 yanınızda oluyoruz.
Ücretsiz Destek
Kiralama öncesi, sonrası ve kiralama deneyimi sırasında tüm sorularınız için 7/24 yanınızdayız.
Kasko ve Sigorta
Yaşanabilecek kaza durumunda sizi maddi ve manevi güvence altına almak için kasko ve sigorta hizmetlerini sunuyoruz.
Motokaravan Nedir
Motokaravan kiralama
Şehrindeki onlarca motokaravana tek tıkla ulaş ve kirala.
Güvenli Yolculuk
Sunduğumuz sigorta ve kasko hizmetleri ile karavan yolculuğunuz güvende.
Eğitim ve İlk Deneyim
Karavan kullanımı için verilen eğitim ile kiraladığınız karavanı tanıyabilirsiniz.

Hakkımızda

Karavan Sahibi

Misafir

Yardım ve Destek

© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.